מיקרוטופינג אוברליי לחיפוי גרנוליט - לאן זה מתאים?

מערכת מיקרוטופינג אוברליי בטון מוחלק דק לריצוף על גרנוליט, היא מערכת בטון פולימרית סופית כשכבה עליונה שאפשרית ליישום בעובי של החל מ 3 מ"מ עד 2 ס"מ על גרנוליט קיימת וללא פירוק. זוהי מערכת החומר היחידה בשוק שהינה בטון פולימרי, חד רכיבי ( רק להוסיף מים לדלי ) בעל כושר הדבקות עצמי, ללא חומרים מקשרים וניתנת ליישום על משטחי גרנוליט חיצוניים וללא צורך בפירוק תשתיות. מיקרוטופינג אוברליי היא מערכת חיפוי רצפות גרנוליט אמינה ויציבה, אורבנית ומהודרת ברמת הגמר וניתנת לשליטה בתוצאה, כך שבאמצעות טכניקות יישום שונות ניתן להשיג בטון מסורק, מחוספס, חצי מוחלק , מוחלק , עם טקסטורה / מרקם . . . .

חומרים שצריך לחיפוי גרנוליט

מיקרוטופינג אוברליי וגוון

תערובת בטון פולימרי המיועד לשימוש כרצפת בטון סופית המיושמת בעובי של החל 3-20 מ''מ במריחה או שפיכה ישירה על רצפות גרנוליט ישנות ומאפשרת קבלת רצפת בטון סופית ומעוצבת בעובי דק. מיקרוטופינג הוא חומר סופי ( לא מדה ) ובעל יכולת הצמדות ישירה כמעט לכל סוג של רצפה קיימת חיצוני או פנימי. החומר מגיע ב 3 ורסיות בסיס אפור נטורל, לבן בז' או לבן טיפקס וניתן לגוון אותם לעוד 28 גוונים

סילר לשימוש חיצוני על מיקרוטופינג אוברליי

סילר הגנה מט / מבריק

סילר הגמר מגיע בוורסיות מט, מבריק או נטורל. זוהי השכבה הסופית שמונעת ספיגה של לכלוך ומאפשר הגנה מהכתמה של המיקרוטופינג אוברליי שבוצעו על גרנוליט. על מנת לשמר של הבטון אנו מקפידים כי כל סוגי הסילר אצלנו יהיו נספגים (לא כמו לכה שכבתית) סילר טבעי שלא משנה את המגע הבטון.

כלי עבודה ועזרים למיקרוטופינג על גרנוליט

מגב להב אחת ומאלצים

פיזור במגב יעודית וגמר בכף החלקה לקבלת מרקם חלק או חצי החלקה, לגמר בטון סרוק שימוש במטאטא קל גרעין שיער לפי דרישה.

איך עושים מיקרוטופינג בטון מוחלק לרצפה?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

הסר שומנים ולכלוך או תשתיות חלשות בצע שטיפה עמוקה, תקן סדקים בגרנוליט בקיימת .

Step 2

ערבב כמות מיקרוטופינג אוברליי מצב מדולל, עד מרקם פטל גולמי ובצע באמצעות מגב שכבה מיישרת עד גובה החצץ הקיים של הגרנוליט כולל וסגירת פוגות ( ככול שיש ) לא להחליק להשאיר טיפה מחוספס אך ללא בליטות. המתן 24 שעות או יותר.

Step 3

ערבב כמות מיקרוטופינג אוברליי מצב מדולל, עד מרקם בצק עוגיות ופזר במריחה באמצעות מאלצ’ בעובי 3-4 מ”מ במריחה אחידה ובתנועות רחבות, החלק בריחוף ככול שאפשר המשך לפזר תוך התקדמות לאחור, המתן לייבוש חלקי 10-15 ד’, כנס למשטח שבוצע על החלקים היבשים למחצה התז מים באמצעות מרססת שפריצר והחלק באמצעות כף החלקה מאלצ’ עם קצוות מעוגלים. שים לב במשטחים גדולים לעיתים הפיזור וההחלקה נעשים במקביל ולא בטור, לכן יש לשים לב שבשלב זה שקיים צוות עובדים שמתאים לשטח הביצוע הנדרש וכלי עבודה כגון נעלי קוצים, מגש ברכיים וכדו’. המתן 24 שעות לפחות לפני ביצוע השלב הבא.

Step 4

שאב את המשטח ונקה על יבש, מרח ברולר שתי שכבות סילר הגנה מט, מבריק או נטורל שילד. המתן בין שכבות 4 שעות.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

חיפוי רצפות גרנוליט חיצונית במיקרוטופינג אוברליי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון , מערכת בטון פולמרי FULL BUDY 3-20 מ”מ, חד רכיבי וללא חומרים מקשרים, לחיפוי רצפתי בגמר סופי בטון מוחלק / חצי מוחלק / סרוק / או מרקם אחקר לפי בחירת אדריכל. ( לא מערכות מדה צבועות ולא חומרים דו רכיביים ). בנוסף לכך שתי שכבות רוייל סיל ( ארה”ב ) סילר דקורטיבי עמיד UV מתוצרת בטון בטון,שנספג 25% מוצקים מט/ מבריק לפי בחירה וללא שינוי מגע בטון ( לא לכה פלסטית שכבתית, לא מצהיב ושאינו גורם לאיבוד מגע הבטון ) כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ). הוראות ביצוע: שכבה ראשונה ושנייה, באמצעות מיקרטופינג אוברליי בטון בטון,. שבכה ראשונה מיישרת גובה שכבה יהיה ראש החצץ של הגרנוליט הקיימת, פיזור במגב ללא החלקה. שכבה שנייה – 3-4 מ”מ ( לפי הצורך ) פיזור ידני או במגב, גמר לפי הנדרש בכלי במכשור מתאים לפי הצורך. שכבה שלישית – סילר דקורטיבי בשתי שכבות.