בטון טלאים רב מרקמים - מה זה ולאן זה מתאים

מערכת בטון טלאים רב מרקמים מיוצרת במריחה ישירה על הקיר ומאפשרת גמר של קיר בטון יצוק בצורות ואלמנטים שונים זה מזה. התוצאה צורות הנדסית מכוונות זהות או שונות, חד ממדיות או תלת ממדיות שמייצרות קיר בטון שלם אחד עשיר ומלא נוכחות. מערכת זאת ושיטת העבודה הייחודית למערכת מאפשרת יישום מושלם, ביומיים, תוך שליטה מלאה על גוון או שילובי גוונים, שליטה על סוג הטקסטורה, מרווח ועומק בין הצורות, ממדיות הקיר ועוד. הכל נעשה על תשתית קיימת של קיר כמו , קיר מטוייח, קיר גבס, בטון . ®מיקרוטופינג אוברליי בטון בטון הוא בטון פולימרי סופי, חד רכיבי ובעל כושר הדבקות עצמי, ישירות על כל תשתית, ללא חומרים מקשרים. ניתן ליישום לקירות, תקרות ועמודים ומתאים לשימוש פנימי וחיצוני.

חומרים לחיפוי קירות דוגמת בטון רב מרקמים

מיקרוטופינג אוברליי ומגוון

תערובת צמנט פולמרי אבקתית המיושמת במריחה ישירה על הקיר ( רק להוסיף מים ) ובמרקם משחתי (בדומה לפלסטלינה) , ומאפשר העברת טקסטורות עדינות וגסות מהתבנית לקיר , האוברליי תורם למריחה קלה,מוסיף חוזק ,הבעל יכולת הצמדות ישירה כמעט על כל תשתית, במידת הצורך ניתן לגוון את התערובת לפי מניפת הגוונים תחת המוצר פיגמנט. חשב כמיות עכשיו

עזרים וחומרי הגנה לחיפוי דוגמת בטון טלאים

סילר או שילד הגנה לבחירה

חומר ההפרדה מונע הידבקות בזמן היישום של התבנית לבטון הפולמרי ומאפשר השגת טקסטורה נקייה, סילר גמר להגנה ( מט ללא שינוי גוון או אחר לפי בחירה ) מונע ספיגה של לכלוך ומאפשר לבטון הפולמרי להיות נגיב.

כלי עבודה וטקסטורות ליישום דוגמת בטון רב מרקמים בטלאים

מאלצ' הידוק ועזרים

לצורך יצירת הקרשים על גבי הקיר נעשה שימוש בתבניות הטבעה המותאמות לעבודה על קירות וליישומים וורטיקליים בכל צורה, אצלנו במלאי 8 טקסורות לוח פרוק טפסנות. כלי עבודה ותבניות טקסטורה מאפשרות השגת הטקסטורה הרצוייה לדוגמאת הקרשים / פרוק טפסנות ... כך שעיצוב מדוייק לרמת הדרישה של המעצב / אדריכל. מספיק שהמעצב מראה תמונה אנחנו יודעים להתאים את תבנית הטקסטורה.

איך עושים את זה?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

נתק תשתיות רופפות מהקיר או חומרים שאינם בעלי הצמדות טובה, בקירות תלת ממדיים הקם את תשתית הגבס לפי החלוקות הרצויות, “לתפור” חיבור בין פלטות באמצעות רשת או פיבר  ( לא נייר ) סגור בשפכטל חורי ברגים וחיבור בין פלטות בלבד. מרח מריחת הכנה באמצעות מיקרוטופינג אוברליי שכבה דקה ללא החלקה, להשאיר קצת מחוספס ולהמתין לייבוש.

Step 2

מרח, בחלקות שקבעת מראש ובמרווחים, מיקרוטופינג אוברליי בעובי 5-8 מ”מ במריחה אחידה, המתן 5-10 דקות והתז עם ההתקדמות חומר הפרדה רליס על החומר ובצע טקסטורה ומרקם באמצעות כלי עבודה ייעודיים

Step 3

התקדם ביום למחרת ובצע את החלקות הנותרות במרווחים בין אלו שבוצעו יום קודם, מרח מיקרוטופינג אוברליי בעובי 5-8 מ”מ במריחה אחידה, המתן 5-10 דקות והתז עם ההתקדמות חומר הפרדה רליס על החומר ובצע טקסטורה ומרקם באמצעות כלי עבודה ייעודיים.

Step 4

המתן לייבוש 24 שעות ומרח שתי שכבות סילר הגנה, הפרש בין שכבה לשכבה 4 שעות. חומר ההפרדה רליס מתנדף מעצמו ואין צורך לשטוף אותו מהקיר לפני מריחת סילר.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

חיפוי קירות מיקרוטופינג אוברליי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון, מערכת בטון פולימרי חד רכיבי במריחה ישירה לחיפוי קירות בגמר סופי בטון טלאים רב מרקמים,חלוקות וגוונים חד ממדי או תלת מימדי . הכל בטון, במראה, מגע, מרקם, טקסטורה וגוונים לפי בחירת האדריכל, ( לא טייח ולא צבעים ). בנוסף לכך שתי שכבות נטורל שילד ( ארה”ב ) סילר דקורטיבי מתוצרת בטון בטון נספג 25% מוצקים עם / בלי שינוי הבטון, שאינו מצהיב ושאינו גורם לאיבוד מגע הבטון. כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ) חיפוי קל משקל שלא יעלה על 7 ק”ג לכל 1 מ”ר.  הוראות ביצוע:  שכבה ראשונה “0” פיזור במאלצ’ החלקה חלקית 2-3 מ”מ,. שכבה שנייה 2-7 מ”מ  ( לפי הצורך ) פיזור במאלצ’, יצירת טלאים וטקסטורות בעזרת כלי עבודה יעודיים. שכבה שלישית סילר דקורטיבי בשתי שכבות ללא שינוי מרקם הבטון.

סרטון הדרכה

איך לעשות קיר טלאים בטון חשוף, בסרטון תהליך יצירת קיר טלאים תלת ממדי בדוגמת טפסנות על קירות גבס בגבהים משתנים. המטרה בפרוייקט זה ליצור קיר בצורות בטון שונים בדפוס דומה וביחד להרכיב קיר בטון בצורת טלאים. כל היישום ישירות על הקיר בתהליך יעיל ובמראה 100% אותנטי .

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    תמונות מפרוייקטים