טרצו פוליספרטיק - מה זה ולאן זה מתאים ?

מערכת טרצו פוליספרטיק בעובי של 1-2 מ"מ אפשרית ליישום על גבי כל תשתית יציבה קיימת. המערכת היא אבולוציה עיצובית וביצועית של מערכת הטרצו הישנה והמוכרת , אך כזאת שמייצרת גמר טרצו מדוייק, מעוצב ומתאים לחללים אורבניים מודרניים. זוהי מערכת מאתגרת במיוחד למעצבים אשר יחוו כאן את המילה עיצוב מבסיס החומר דהינו גוונים, גדלים, צפיפות, רקע, מרקם רמת החלקה, הברקה ועוד.. במערכות טרצו היכולת לשלוט מראש באי סימטריות מביאה לתוצאה מדוייקת בעיצוב האווירה בחלל והופכת את מערכת הטרצו פוליספרטיק מתאימה לכל לחלל עיצובי לשטחי מסחר, משרדים, שטחי ציבור מגורים ועוד. . . מערכת חיפוי טרצו פוליספרטיק מתאימה לא רק לחיפוי רצפתי אלה גם חיפויי קיר, חיפוי מדרגות, חדרי רחצה, מטבחים, רהוט ועוד . . . המערכת מתאימה לשימוש בחלליים חיצוניים ופנימיים ( UV resistant ) מערכת עמידה במיוחד לשחיקה, החלקה, ספיגת כתמים וכימיקלים כמוכן קלה ולא מצריכה משאבים לתחזוקה.

חומרים שצריך במערכת זאת

פוליספרטיק רב שימושי מט/מבריק

פוליספרטיק הוא גמיש ואטום לחלוטין המשמש כחומר הבסיס במערכת, המריחה הראשונה היא מריחה מגוונת והמריחה השנייה היא מריחה סוגרת שקופה. החומר במגיע בוורסית מט או מבריק המאפשר את בחירת מראה הגמר במשטח.

מגוונים ושבבי טרצו שצריך במערכת זאת

גוון בסיס ושבבי טרצו צבעוניים

מגוון לפוליספרטיק הוא תוסף גוון לחומר הבסיס בשכבת המריחה הראשונה, יש מניפת גוונים תחת המוצר, שבבים הטרצו מחולקים כאן למשפחות צבעים, סוגים או תערובות מומלצות מוכנות. ניתן לבחור הכל מהכל ובכל גודל, לערבב, או לחלק צבעים לפי פריסה גיאומטרית / רנדומילית על הרצפה קיר ...

כלי עבודה שצריך במערכת זאת

רולר הידוק ורולר מריחה

ביצוע מושלם זה חומרים כלים ושיטות, לצורך ביצוע מושלם של מערכת חיפוי זאת יש העזר בכלי עבודה ייעודיים, כל יישום עם כלי העבודה המותאמים שלו. ניתן לרכוש לשכור או להשאיל מאתנו כלי עבודה אלו.

איך עושים פוליספרטיק טרצו ?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

הכנה על בטון, תקן סדקים ( ככול שיש ) באמצעות מיקרוטופינג אוברליי בטון, לטש ליטוש עדיין עד גרעין 60 , הסר כתמי שמן ולכלוך ( ככול שיש ), יבש את המשטח טוב טוב לפני התחת היישום.

הכנה על קרמיקה, שיש, טרצו, אריחים או מרצפות אחרות, בצע שכבה “0” כולל וסגירת פוגות באמצעות מיקרוטופינג אוברלי בטון בטון ישרות על המרצפות אין צורך בחומר מקשר או פריימר, לא להחליק להשאיר טיפה מחוספס אך ללא בליטות. לפני מעבר לשלב הבא המתן לייבוש 24 שעות.

הוסף את גוון הבסיס שבחרת לפוליספרטיק וערבב מנה לפי השטח לכיסוי לפי הוראות ( חשוב ), מרח באמצעות רולר עמיד מסיסים וודא כי קיים כיסוי מלא על כל המשטח.

Step 2

הכן את תערובת שבבי הטרצו לפיזור ומראש לפי הוראות והכמות לפי השטח לכיסוי..המתן 5 דק’ להתחלת ייבוש ופזר את התערובת הטרצו על גבי המשטח ניתן לפזר ידנית או באמצעות כלי ייעודי לפיזור שבבים, יש לפזר כמו קונפטי ולשמור על שיטת פיזור.

Step 3

המתן 10-15 דקות והדק את השבבים בעזרת רולר הידוק ייעודי. המתן לייבוש ( 1-2 שעות ) וגרד בזהירות עודפים באמצעות שפכטל / סכין גירוד, הגירוד נעשה תוך כדי ריחוף עם הכלי העבודה וברגישות.

Step 4

המתן 2-3 שעות עד לייבוש חלקי וערבב מנת פוליספרטיק לפי השטח לכיסוי, קלייר קוט מט או מבריק וללא מגוון, מרח באמצעות רולר שכבה אחת או שתי שכבות לפי הצורך. המתן לייבוש 24 שעות לפני דריכה, המתן לייבוש 96 שעות לפני שטיפה.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

מערכת ציפויים עיצובית, טרצו פוליספרטיק ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון המיושמת בעובי 2-3 מ”מ לציפוי רצפות / מדרגות / קירות / חדרי רחצה . . . בגמר סופי אטום ובמרקם מוחלק / חצי מוחלק לפי בחירה. כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים עמידי UV ומתאימים לשימוש פנימי וחיצוני, חומרים כולם מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ). גוונים ושילובי הגוונים, תערובות, גדלים וצפיפות  לפי בחירת אדריכל/ית או מעצב /ת ממניפת שבבים צבעוניים בטון בטון. הוראות ביצוע: שכבה ראשונה באמצעות פוליספרטיק וגוון מריחה ברולר עובי יישום 1 מ”מ, שכבה שנייה פיזור תערובת שבבים צבעוניים , שכבה שלישית ( חצי מוחלק ) פוליספרטיק חצי מבריק/ מבריק לפי בחירה עובי יישום 1 מ”מ באמצעות רולר. שכבה רביעית אופציונלית ( מוחלק ) לבחירת אדריכל/ית  \ מעצב/ת ביישום דומה לשכבה שלישית .

סרטון הדרכה

איך לעשות טרצו פוליספרטיק? בסרטון כל תהליך הביצוע של טרצו פוליספרטיק למשטח חיצוני. המטרה להנגיש את יישום הטרצו, לשלוט בעיצוב הטרצו ולייצר משטח טרצו מעוצב בלי מכונות, בלי לזהם ומבלי ללכלך משהו שקל ליישם, פרקטי לשימוש וחידוש, מרהיב ביופיו ובמגוון אפשריות העיצוב.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    תמונות מפרוייקטים