מיקרוטופינג מיקרו בטון ובטון פולמרי - מה זה ולאן זה מתאים

מערכת מיקרוטופינג אוברליי בטון מוחלק לריצוף, היא מערכת בטון פולימרית כשכבה עליונה וסופית שאפשרית ליישום בעובי של 3-10 מ"מ ועל כל תשתית יציבה קיימת. מיקרוטופינג אוברליי היא מערכת חיפוי רצפות אמינה ויציבה אורבנית ומהודרת ברמת הגמר וניתנת לשליטה באופן היישום. התוצאה מתקבלת מהחומר עצמו בטון מוחלק טבעי במראה ובמגע Look & Feel Natural Beton. זוהי מערכת החומר היחידה בשוק שהינה בטון פולימרי אמיתי, חד רכיבי ( רק להוסיף מים לדלי ) בעל כושר הדבקות עצמי, ישירות על כל תשתית, ללא חומרים מקשרים. המערכת ניתנת ליישום בכל חלל רצפתי, משרדים, מגורים, שטחי מסחר ואף תעשיה ומחסנים או שטחים חיצוניים. מערכת זאת אינה מצריכה צביעה או שפכטל ליצירת עננים, אינה מצריכה לכה פלסטית שכבתית עבה להגנה ואינה מצריכה ריבוי שכבות והתארכות זמן ביצוע. ®מיקרוטופינג אוברליי בטון בטון היא מערכת חיפוי הרצפות האמינה, האיכותית, המעוצבת והידידותית ביותר לביצוע שקיימת בישראל.

חומרים שצריך לחיפוי מיקרוטופינג בדוגמת בטון מוחלק

מיקרוטופינג אוברליי ומגוונים

תערובת בטון פולימרי המיועד לשימוש כרצפת בטון מוחלק סופית המיושמת בעובי של החל מ 3 מ''מ במריחה או שפיכה ישירה על כל רצפה יציבה קיימת ומאפשרת קבלת רצפת בטון מוחלק סופי בעובי דק. מיקרוטופינג הוא חומר סופי ( לא מדה ) ובעל יכולת הצמדות ישירה כמעט לכל סוג של רצפה קיימת חיצוני או פנימי. החומר מגיע ב 3 ורסיות בסיס אפור נטורל, לבן בז' או לבן טיפקס וניתן לגוון אותם לעוד 28 גוונים. לפרטים נוספים... או לחץ כאן לחשב כמויות חומרים ועליות לפרויקט שלך.

סוגי סילר וחומרי הגנה לגמר מיקרוטופינג בטון מוחלק

יסוד אוטם וסילר הגנה

סילר הגמר מגיע בוורסיות מט, מבריק או נטורל. זוהי השכבה הסופית שמונעת ספיגה של לכלוך ומאפשר הגנה מהכתמה של המיקרוטופינג המוחלק. על מנת לשמר את המראה והמגע ( look&feel ) של הבטון אנו מקפידים כי כל סוגי הסילר אצלנו יהיו נספגים (לא כמו לכה שכבתית) סילר טבעי שלא משנה את המגע הבטון ואינו הופך לשכבה פלסטית

כלי עבודה ועזרים לביצוע מיקרוטופינג בטון מוחלק

מאלצים וכלי עבודה

מאלצים ייעודיים להחלקת מיקוטופינג בטון כשכבה סופית, כמו בבטון גם במיקרוטופינג עבודת הכמר החלקה נעשית במאלצ' כף החלקה שמגיע בגדלים שונים לפי הצורך היישום והשטח לביצוע.

איך עושים מיקרוטופינג בטון מוחלק לרצפה?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

הכנה על קרמיקה, שיש, טרצו, אריחים או מרצפות אחרות, תקן אריחים שבורים, לטש ליטוש קל הסר שומנים ולכלוך או תשתיות רופפות. ערבב דלי מיקרוטופינג לפי הצורך ובצע באמצעות מגב שכבה “0” כולל וסגירת פוגות ישרות על המרצפות אין צורך בחומר מקשר או פריימר, לא להחליק להשאיר טיפה מחוספס אך ללא בליטות, המתן 24 שעות או יותר.להכנה על בטון, תקן סדקים, באמצעות מיקרוטופינג אוברליי בטון, לטש ליטוש עדיין עד גרעין 30 -60 , הסר כתמי שמן ולכלוך והמשך כפי המופיע למעלה, בצע באמצעות מגב שכבה “0 ” . . .מריחת ההכנה יכולה להתבצע ה 1-10 מ”מ לפי הצורך וגובה סופי רצוי, במידת הצורך מריחה ה “0” היא גם מיישרת, מפלסת, או מייצרת שיפועים לפי הצורך. המתן 24 שעות לפחות לפני ביצוע השלב הבא.

Step 2

שלב זה נעשה על תשתית קרמיקה, שיש, טרצו, אריחים או בטון עם חציבות ותיקונים, ערבב את החומר לפי הוראות ומרח ברולר בשיטת שתי וערב, דאג לכיסוי מלא המתן לייבוש 24 שעות לפחות לפני מעבר שלב הבא.

Step 3

שתי שיטות, מריחה ושפיכה. פזר באמצעות מריחה במאלצ’ או בשיטת השפיכה באמצעות מגב מיקרוטופינג אוברליי בעובי 3-4 מ”מ במריחה אחידה, החלק בריחוף ככול שאפשר המשך לפזר תוך התקדמות לאחור, המתן לייבוש חלקי 10-15 ד’, כנס למשטח שבוצע על החלקים היבשים למחצה התז מים באמצעות מרססת שפריצר והחלק באמצעות כף החלקה מאלצ’ עם קצוות מעוגלים. שים לב במשטחים גדולים לעיתים הפיזור וההחלקה נעשים במקביל ולא בטור, לכן יש לשים לב בשלב זה שקיים צוות עובדים שמתאים לשטח הביצוע הנדרש. המתן 24 שעות לפחות לפני ביצוע השלב הבא.

Step 4

שאב את המשטח ונקה על יבש, מרח ברולר שתי שכבות סילר הגנה מט, מבריק או נטורל שילד. אופציונלי, המתן לייבוש 24 שעות ומרח עם פד בתנועות מעגליות ME-1000 ווקס פולימרי מט או מבריק.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

חיפוי רצפתי מיקרוטופינג אוברליי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון , מערכת בטון פולמרי 3-10 מ”מ FULL BUDY, חד רכיבי וללא חומרים מקשרים, לחיפוי רצפתי בגמר סופי בטון מוחלק במראה, מרקם מגע וטקסטורה ובגוון לפי בחירה ( לא מערכות מדה צבועות ולא חומרים דו רכיביים ). בנוסף לכך שתי שכבות רוייל סיל ( ארה”ב ) סילר דקורטיבי מתוצרת בטון בטון נספג 25% מוצקים מט/ מבריק לפי בחירה וללא שינוי מגע בטון ( לא לכה פלסטית שכבתית, לא מצהיב ושאינו גורם לאיבוד מגע הבטון ) כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ). הוראות ביצוע: שכבה ראשונה ושנייה, באמצעות מיקרטופינג אוברליי בטון בטון, ללא חומרים מקשרים וללא רשתות. שבכת ראשונה “0” פיזור במגב ללא החלקה 1-2 מ”מ. שכבה שנייה – 2-10 מ”מ ( לפי הצורך לגובה סופי ) פיזור ידני או במגב, גיהוץ והחלקה במאלצ’ פלדה כחולה ובמכשור מתאים לפי הצורך. שכבה שלישית – סילר דקורטיבי בשתי שכבות באמצעות רולר 45.