פוליספרטיק ברק מתכתי - מה זה ולאן זה מתאים ?

מערכת פוליספרטיק ברק מתכתי מבריק / חצי מבריק / מט, היא מערכת צפויים מעוצבת , בגימור מטאלי, אבסטרקטי מודגש. מערכת זאת מתאימה לציפויים ריצפתים, ציפויי מדרגות, ציפויים בחדרי רחצה, דלפקים ועוד ומספקת גמר אטום לספיגה ולא הומוגני במראה. מערכת ציפויים זאת מיושמת בעובי של 2-3 מ"מ על תשתית קשיחה קיימת כלשהי. המערכת מתאימה לשימוש בחלליים חיצוניים ופנימיים UV resistant מערכת עמידה במיוחד לשחיקה וספיגת כתמים ואפשרית ליישום בשטחי מסחר, משרדים, שטחי ציבור ומגורים ועוד.

חומרים שצריך במערכת זאת

פוליספרטיק רב שימושי ווקס אקרילי מט

פוליספרטיק הוא גמיש ואטום לחלוטין המשמש כחומר הבסיס במערכת ובמגיע בתצורה של חצי מבריק או מבריק ובאמצעות שכבת ווקס אקרילי ניתן להגיע גם למראה מטאלי מט.

מגוונים ופיגמנטים מתכתיים למערכת זאת

גווני בסיס ותוסף ברק מתכתי

מגוון לפוליספרטיק הוא תוסף גוון לחומר הבסיס ביד הראשונה ( מניפת גוונים כאן ). תוסף מטאלי מתכתי מתווסף לחומר הבסיס בשתי הידיים או רק ביד השנייה לפי הגמר שמבוקש ( מניפת גוונים כאן ) ניתן לבחור גוונים וכמויות לערבב בהתאמה אישית.

כלי עבודה שצריך במערכת זאת

רולריים ומשננות.

שינוע החומר על המשטח נעשה ברולר עמיד מסיסים, ניתן להעזר במשננות 1/16 אינץ' להזזת החומר לפינות ומקומות קשים.

איך ציפוי פוליספרטיק בגימור ברק מתכתי ?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

הכנה על בטון, תקן סדקים ( ככול שיש ) באמצעות מיקרוטופינג אוברליי בטון, לטש ליטוש עדיין עד גרעין 60 , הסר כתמי שמן ולכלוך ( ככול שיש ), יבש את המשטח טוב טוב לפני התחלת היישום.

הכנה על קרמיקה, שיש, טרצו, אריחים או מרצפות אחרות, בצע שכבה “0” כולל וסגירת פוגות באמצעות מיקרוטופינג אוברלי בטון בטון ישרות על המרצפות אין צורך בחומר מקשר או פריימר, לא להחליק להשאיר טיפה מחוספס אך ללא בליטות. לפני מעבר לשלב הבא המתן לייבוש 24 שעות לפחות.

איi ליישם על משטחים רטובים, מעל או מתחת. הצלחת המערכת תלויה בעבודה על בסיס משטח יבש ללא לחות.

Step 2

ערבב פוליספרטיק עם גוון בסיס כלשהו ( שמתאים לתוצאה הסופית שמתבקשת ) ומרח ברולר שכבה דקה המתן לייבוש 2-3 שעות.

Step 3

ערבב מנת פוליספרטיק עם מגוון ברק מתכתי לפי הגוון הסופי הרצוי ובצע באמצעות רולר שכבה שנייה. מומלץ, חלוקת החומר ויציקה בנקודות לאורך המשטח, עם ההתקדמות ( לא באמצעות מגש ) פיזור באמצעות, רולר קצת בריחוף. ניתן להעזר במשננת לשינוע חומר לפינות. להגברת אפקט, ברק מתכתי, רצוי לבצע באופן רנדומלי ללא שמירה על שיטת ביצוע בכיוון אחד. וודא כי קיים כיסוי מלא על כל המשטח.

Step 4

במידת הצורך בגמר ברק מתכתי מט, יש להמתין ליבוש 24 שעות לבצע מריחה ברולר ווקס אקרילי מט, בשלב זה יש לשמור על אחידות  ביצוע.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

מערכת ציפויים עיצובית, פוליספרטיק ברק מתכתי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון המיושמת בעובי 2-4 מ”מ לציפוי רצפות / מדרגות / קירות / חדרי רחצה ודלפקים, בגמר סופי אטום ובמרקם חלק. כל החומרים במערכת חיפויים זאת עמידי UV ומתאימים לשימוש פנימי וחיצוני, חומרים כולם מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ). גוון, וסוג גמר מט / חצי מבריק /מבריק לפי בחירת אדריכל/ית או מעצב /ת ממניפת פיגמנט מטאלי ברק מתכתי בטון בטון. הוראות ביצוע: שכבה ראשונה באמצעות פוליספרטיק וגוון בסיס, מריחה ברולר עובי יישום 1 מ”מ, שכבה שנייה באמצעות פוליספרטיק וגוון ברק מתכתי פיזור ביצקה מריחה ברולר, עובי יישום 1-2 מ”מ. למראה מט, שכבה שלישית שעווה אקרילית ברולר.

סרטון שלב אחרי שלב

סרטון כל תהליך הביצוע ציפוי רצפתי בפוליספרטיק ברק מתכתי גוון מטאלי מוזהב ומראה מבריק. הסרט ממחיש הכנה, ערבוב, יציקה פיזור וגמר. הכל נעשה ללא פירוק ובשכבה דקה על הרצפה הישנה.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    תמונות מפרוייקטים