סילר לרצפות וקירות בטון - כל מה שצריך לדעת

רוייל סיל ונטורל שילד בטון בטון, מערכות הסילר ייעודיות לבטון מעוצב סופי ומיושמות על משטחי בטון מוחלק אופקיים ואנכיים, רצפות וקירות. רוויל סיל ונטורל שליד הם סילרים אקריליים עמידי UV אינם דוהים ,אינם מצהיבים ומתאימים לשימוש חיצוני ופנימי. רוייל סיל הוא סילר על בסיס מסיס סולוונט אוטם מעמיק / מעצים גווני הבטון ואפשרי בתצורת מט /חצי מבריק / מבריק. נטורל שליד הוא סילר על בסיס מסיס מים אוטם ושאינו משנה את גוון הבטון ומשאיר אותו במצב טבעי בדיוק כפי שנראה לפני יישום והוא אפשרי בתצורת מט בלבד. הסילרים אצלנו משיגים שתי תוצאות ביישום אחד, גם איטום הבטון לספיגה וגם גמר מעוצב סופי ודקורטיבי לבטון כגמר סופי בקירות ורצפות.

חומרי איטום לבטון כגמר סופי

רוייל סיל ונטורל שילד

סילר על בסיס מסיס סולוונט או בסיס מסיס מים חד רכיבי , בתצורות מט / חצי מבריק ומבריק בעל כושר ספיגה עצמי, מיושמים בשתי שכבות עמידי UV לשימוש פנימי וחיצוני.

חומרי תחזוקה ומונעי החלקה

ווקס ואנטי סליפ

ווקס שעווה אקרילית מומלץ ( לא חובה ) ליישם מפעם לפעם למניעת שחיקה של הסילר. על מנת להימנע מחידוש הסילר יש למרוח פעם בחצי שנה שעווה פולמרית ( ללא ריח מתייבשת מהר וקלה לביצוע ) על מנת להימנע משחיקת הסילר. תוסף נוגד החלקה, מייצר בטון מוחלק מחוספס למגע ללא שינוי מראה.

כלי עבודה לצביעת סילר ווקס

רולר מגש ופד

לסילר, רולר עמיד מסיסים רוחב 45 ס``מ להקטנת חפיפות עם מגש 45 מתאים ורולרים פינה עם ידית לווקס. פד מיקרופייבר 45 ס``מ עם תושבת וידית .

איך עושים מיקרוטופינג בטון מוחלק לרצפה?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

כל משטחי הבטון חייבים להיות נקיים ללא שומנים. ברצפות, נקה היטב מים וסבון העזר במכונת פוליש ופד / נייר מתאים לניקוי לכלוך או הסרת גלזורה מסילר קודם. ניתן להיעזר המפשיט צפויים להסרת סילר ישן ובפרופיילר  לניקוי ופתיחת נקבוביות ו CT8 להסרת שומנים. בגמר תהליך שטוף היטב והמתן לייבוש. בקירות נקה היטב, הסר כתמים ושאב היטב לפי היישום.

Step 2

מומלץ ליישם סילר באמצעות רולר 45 ס”מ להקטנת חפיפות ולהשתמש ברולר 3/8 עמיד מסיסים, יש לערבב את מיכל הסילר ולהמתין 2-3 דקות לני התחלת היישום. הוסף את מיכל הגוון לפח סילר  וערבב היטב עד קבלת מרקם אחיד, המתן 2-3 דקות והחל ביישום.

Step 3

מרח שתי שכבות סילר מט/ חצי מבריק / מבריק לפי בחירה, לאחר השכבה הראשונה המתן לייבוש למגע ובצע שכבה שנייה ( 2-4 שעות ) יש ליישם את שתי השכבות באותו היום.

Step 4

מומלץ ( לא חובה ) לאחר 24 שעות נוספות ליישם ווקס פולימרי על מנת להגן על הסילר המגוון ולהימנע מחידושו כתוצאה משחיקה, יש לחזור על פעולה זאת אחת ל 6 חודשים. יש לחלק את הווקס בשפיכה על משטח הבטון עם ההתקדמות ולבצע פיזור במריחה כמו ספונג’ה בסמרטוט לח בתנועות מעגליות. הזזת רהיטים בחלל אינה חובה יש להתייחס לשכבה זאת כיישום ספונג’ה עם סמרטוט לח על רצפה.

סילר לבטון מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

מערכת סילר לרצפות וקירות בטון לשימוש חיצוני או פנימי. איטום דקורטיבי לבטון בשתי שכבות ובאמצעות רוייל סיל ( ארה”ב ) סילר מעמיק מראה מתוצרת בטון בטון 25% מוצקים בתצורת מט / חצי מבריק/ מבריק , לחלופין באמצעות נטורל שילד ( ארה”ב ) סילר במראה טבעי ללא שינוי גוון מתוצרת בטון בטון 25% מוצקים בתצורת מט. הוראות ביצוע: שלב ראשון ניקוי והסרת שומנים ככול שנדרש באמצעות ליטוש או פרופיילר, שלב שני שתי שכבות סליר לפי בחירה באמצעות פד 45 מגש וכלי עבודה ייעודיים ( ברצפות, שלב שלישי שעווה פולמרית במריחה עם פד מיקרופייבר 45  )

סרטון הדרכה

סילר על בטון מוחלק, סרטון שממחיש תהליך ביצוע . כאן תוכלו לראות איך להכין לבצע סילר גמר סופי ומעוצב לבטון ולהשליך מסרטון זה לעשות שכבת סילר אצלכם.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    גלריית פרוייקטים