סילר לרצפות וקירות בטון - כל מה שצריך לדעת

רוייל סיל ונטורל שילד בטון בטון, מערכות הסילר ייעודיות לבטון מעוצב סופי ומיושמות על משטחי בטון מוחלק אופקיים ואנכיים, רצפות וקירות. רוויל סיל ונטורל שליד הם סילרים אקריליים עמידי UV אינם דוהים ,אינם מצהיבים ומתאימים לשימוש חיצוני ופנימי. רוייל סיל הוא סילר על בסיס מסיס סולוונט אוטם מעמיק / מעצים גווני הבטון ואפשרי בתצורת מט /חצי מבריק / מבריק. נטורל שליד הוא סילר על בסיס מסיס מים אוטם ושאינו משנה את גוון הבטון ומשאיר אותו במצב טבעי בדיוק כפי שנראה לפני יישום והוא אפשרי בתצורת מט בלבד. הסילרים אצלנו משיגים שתי תוצאות ביישום אחד, גם איטום הבטון לספיגה וגם גמר מעוצב סופי ודקורטיבי לבטון כגמר סופי בקירות ורצפות.

חומרי איטום לבטון כגמר סופי

רוייל סיל ונטורל שילד

סילר על בסיס מסיס סולוונט או בסיס מסיס מים חד רכיבי , בתצורות מט / חצי מבריק ומבריק בעל כושר ספיגה עצמי, מיושמים בשתי שכבות עמידי UV לשימוש פנימי וחיצוני.

חומרי תחזוקה ומונעי החלקה

ווקס ואנטי סליפ

ווקס שעווה אקרילית מומלץ ( לא חובה ) ליישם מפעם לפעם למניעת שחיקה של הסילר. על מנת להימנע מחידוש הסילר יש למרוח פעם בחצי שנה שעווה פולמרית ( ללא ריח מתייבשת מהר וקלה לביצוע ) על מנת להימנע משחיקת הסילר. תוסף נוגד החלקה, מייצר בטון מוחלק מחוספס למגע ללא שינוי מראה.

כלי עבודה לצביעת סילר ווקס

רולר מגש ופד

לסילר, רולר עמיד מסיסים רוחב 45 ס``מ להקטנת חפיפות עם מגש 45 מתאים ורולרים פינה עם ידית לווקס. פד מיקרופייבר 45 ס``מ עם תושבת וידית .

איך עושים מיקרוטופינג בטון מוחלק לרצפה?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

כל משטחי הבטון חייבים להיות נקיים ללא שומנים. ברצפות, נקה היטב מים וסבון העזר במכונת פוליש ופד / נייר מתאים לניקוי לכלוך או הסרת גלזורה מסילר קודם. ניתן להיעזר המפשיט צפויים להסרת סילר ישן ובפרופיילר  לניקוי ופתיחת נקבוביות ו CT8 להסרת שומנים. בגמר תהליך שטוף היטב והמתן לייבוש. בקירות נקה היטב, הסר כתמים ושאב היטב לפי היישום.

Step 2

מומלץ ליישם סילר באמצעות רולר 45 ס”מ להקטנת חפיפות ולהשתמש ברולר 3/8 עמיד מסיסים, יש לערבב את מיכל הסילר ולהמתין 2-3 דקות לני התחלת היישום. הוסף את מיכל הגוון לפח סילר  וערבב היטב עד קבלת מרקם אחיד, המתן 2-3 דקות והחל ביישום.

Step 3

מרח שתי שכבות סילר מט/ חצי מבריק / מבריק לפי בחירה, לאחר השכבה הראשונה המתן לייבוש למגע ובצע שכבה שנייה ( 2-4 שעות ) יש ליישם את שתי השכבות באותו היום.

Step 4

מומלץ ( לא חובה ) לאחר 24 שעות נוספות ליישם ווקס פולימרי על מנת להגן על הסילר המגוון ולהימנע מחידושו כתוצאה משחיקה, יש לחזור על פעולה זאת אחת ל 6 חודשים. יש לחלק את הווקס בשפיכה על משטח הבטון עם ההתקדמות ולבצע פיזור במריחה כמו ספונג’ה בסמרטוט לח בתנועות מעגליות. הזזת רהיטים בחלל אינה חובה יש להתייחס לשכבה זאת כיישום ספונג’ה עם סמרטוט לח על רצפה.

סילר לבטון מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

מערכת סילר לרצפות וקירות בטון לשימוש חיצוני או פנימי. איטום דקורטיבי לבטון בשתי שכבות ובאמצעות רוייל סיל ( ארה”ב ) סילר מעמיק מראה מתוצרת בטון בטון 25% מוצקים בתצורת מט / חצי מבריק/ מבריק , לחלופין באמצעות נטורל שילד ( ארה”ב ) סילר במראה טבעי ללא שינוי גוון מתוצרת בטון בטון 25% מוצקים בתצורת מט. הוראות ביצוע: שלב ראשון ניקוי והסרת שומנים ככול שנדרש באמצעות ליטוש או פרופיילר, שלב שני שתי שכבות סליר לפי בחירה באמצעות פד 45 מגש וכלי עבודה ייעודיים ( ברצפות, שלב שלישי שעווה פולמרית במריחה עם פד מיקרופייבר 45  )