אקססוריז ואבזרי נוי מבטון - איך עושים את זה?

מערכת טבילה במיקרוטופינג אוברליי מאפשרת גמר בטון לאבזרי נוי ואקססוריז כאלה שמסדרים את החלל ומייצרים אווירה עם טוויסט. מערכת זאת מאפשרת דמיון ויצירתיות אין סוף אך עם יכולת ביצוע בהישג יד. במערכת זאת ניתן לקחת כל אלמנט אסוציאטיבי וחבר אותו לעיצוב אווירה, צעצוע , עניבה, מזרק, כוס, כד ועוד, הופכים כל אביזר כזה ל Piece Of Art . ®מיקרוטופינג אוברליי בטון בטון הוא בטון פולימרי חד רכיבי, בעל כושר הדבקות עצמי, ללא חומרים מקשרים במראה ומרקם בטון טבעי. במערכת חומרים זאת הכול די קורה מעצמו טבילה וייבוש זהו. מתאים לשימוש כמעט עם כל סוג של חומר בסיס ולשימוש חיצוני ופנימי.

חומרים וגוונים לייצור אלמנטים מבטון בטבילה

מיקרוטופינג אוברליי וצבעים.

בטון דק פולמרי אבקתי המעורבב עם מים קרים עד למרקם ``פטל `` שמאפשר טבילה בתוכו ושליפה כשהאלמנט במצב החלקה, החומר הבעל יכולת הצמדות ישירה כמעט על כל תשתית. ניתן לגוון את החומר בגוונים שונים של בטון וגוונים נוספים שאינם אפורים והתוצאה היא תמיד במרקם וטקסטורה של בטון. ניתן להשתמש בצבעי CF לגיוון נוסף או כתמי צבע לפי עיצוב.

חומרי הגנה לרהוט מבטון

סילר גמר אוטם

בטון הוא חומר סופג ולכן מומלץ ליישם שכבה הסופית שמונעת הכתמה ומאפשרת הגנה על של מערכת מיקרוטופינג בטבילה. אנו ממליצים על נטורל שילד.

כלי עבודה לטבילה בבטון

אין צורך בכלים מיוחדים אבל צריך מסטרינה

על מנת לייצר טבילה מושלמת, יש להיעזר בפלייר שפיץ מסטרינה שפיץ והכין מתקן תלייה או הנחה לייבוש.

איך מצפים אלמנטים בבטון?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

הכן “אמבטיה” מתאימה לגודל אלמנט הטבילה, נקה את פרט לטבילה וייבש, הכן מתקן ייבוש מתאים בגודל לאלמנט הטבילה. ערבב את המיקרוטופינ אוברליי עם כמות מים 4.8-5.2 ליטר מים על 23 ק”ג חומר ( דלי שלם ) במידת הצורך בחלק יחסי לפי האמור לעיל.

Step 2

השתמש בכלי להחזקת אלמנט הטבילה, כמו שפיץ פלייר לאלמנטים קטנים, חוט ברזל או כל פרט החזקה המתאים לביצוע שליפה. טבול בתוך האמבטיה, סובב קצת והרם למתקן ייבוש.

Step 3

הנח על מתקן הייבוש, בתלייה או הנחה לי צורך, באופן שיהיה הכי פחות במגע עם הבסיס, המתן לייבוש 48- 24 שעות.

Step 4

רצוי למרוח סילר נטורל שילד בשתי שכבות על מנת למנוע כתמים כתוצאה ממגע ידיים או לכלוך, הפרש בין שכבה לשכבה שעתיים.

מפרט טכני מקוצר - העתק הדבק

טבילה במיקוטופינג אוברלי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון לאביזרים מסוגים שונים, מחומרים שונים בצורות אי רגולריות ובגדלים משתנים, לתוצאה של בטון כגמר סופי תוך שמיר תצורה של האביזר שבטבילה. בנוסף לכך שתי נטורל שליד ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון, עמיד UV ושאינו מצהיב ללא שינוי מרקם הבטון. כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ). הוראות ביצוע: ערבב עם מים, ושפוך את העיסה לאמבטיה מותאמת, החזק האביזר בקצוות וטבול בתוך עיסת החומר, בצע שליפה והנח על מתקן ייבוש. המתן 24 שעות לייבוש ומרח נטורל שילד גמר בשתי שכבות.

סרטון הדרכה

סרטון שמציג יצור אומנותי של פרטי נוי, פרטי אווירה ואקססוריז מבטון באמצעות טבילה בבטון פולמרי. סרטון זום ממוקד, שמראה חומר איכותי, שיטה פשוטה ותוצאה מושלמת.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    תמונות מפרוייקטים