אקססוריז ואבזרי נוי מבטון - איך עושים את זה?

מערכת טבילה במיקרוטופינג אוברליי מאפשרת גמר בטון לאבזרי נוי ואקססוריז כאלה שמסדרים את החלל ומייצרים אווירה עם טוויסט. מערכת זאת מאפשרת דמיון ויצירתיות אין סוף אך עם יכולת ביצוע בהישג יד. במערכת זאת ניתן לקחת כל אלמנט אסוציאטיבי וחבר אותו לעיצוב אווירה, צעצוע , עניבה, מזרק, כוס, כד ועוד, הופכים כל אביזר כזה ל Piece Of Art . ®מיקרוטופינג אוברליי בטון בטון הוא בטון פולימרי חד רכיבי, בעל כושר הדבקות עצמי, ללא חומרים מקשרים במראה ומרקם בטון טבעי. במערכת חומרים זאת הכול די קורה מעצמו טבילה וייבוש זהו. מתאים לשימוש כמעט עם כל סוג של חומר בסיס ולשימוש חיצוני ופנימי.

חומרים וגוונים לייצור אלמנטים מבטון בטבילה

מיקרוטופינג אוברליי וצבעים.

בטון דק פולמרי אבקתי המעורבב עם מים קרים עד למרקם ``פטל `` שמאפשר טבילה בתוכו ושליפה כשהאלמנט במצב החלקה, החומר הבעל יכולת הצמדות ישירה כמעט על כל תשתית. ניתן לגוון את החומר בגוונים שונים של בטון וגוונים נוספים שאינם אפורים והתוצאה היא תמיד במרקם וטקסטורה של בטון. ניתן להשתמש בצבעי CF לגיוון נוסף או כתמי צבע לפי עיצוב.

חומרי הגנה לרהוט מבטון

סילר גמר אוטם

בטון הוא חומר סופג ולכן מומלץ ליישם שכבה הסופית שמונעת הכתמה ומאפשרת הגנה על של מערכת מיקרוטופינג בטבילה. אנו ממליצים על נטורל שילד.

כלי עבודה לטבילה בבטון

אין צורך בכלים מיוחדים אבל צריך מסטרינה

על מנת לייצר טבילה מושלמת, יש להיעזר בפלייר שפיץ מסטרינה שפיץ והכין מתקן תלייה או הנחה לייבוש.

איך מצפים אלמנטים בבטון?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

הכן “אמבטיה” מתאימה לגודל אלמנט הטבילה, נקה את פרט לטבילה וייבש, הכן מתקן ייבוש מתאים בגודל לאלמנט הטבילה. ערבב את המיקרוטופינ אוברליי עם כמות מים 4.8-5.2 ליטר מים על 23 ק”ג חומר ( דלי שלם ) במידת הצורך בחלק יחסי לפי האמור לעיל.

Step 2

השתמש בכלי להחזקת אלמנט הטבילה, כמו שפיץ פלייר לאלמנטים קטנים, חוט ברזל או כל פרט החזקה המתאים לביצוע שליפה. טבול בתוך האמבטיה, סובב קצת והרם למתקן ייבוש.

Step 3

הנח על מתקן הייבוש, בתלייה או הנחה לי צורך, באופן שיהיה הכי פחות במגע עם הבסיס, המתן לייבוש 48- 24 שעות.

Step 4

רצוי למרוח סילר נטורל שילד בשתי שכבות על מנת למנוע כתמים כתוצאה ממגע ידיים או לכלוך, הפרש בין שכבה לשכבה שעתיים.

מפרט טכני מקוצר - העתק הדבק

טבילה במיקוטופינג אוברלי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון לאביזרים מסוגים שונים, מחומרים שונים בצורות אי רגולריות ובגדלים משתנים, לתוצאה של בטון כגמר סופי תוך שמיר תצורה של האביזר שבטבילה. בנוסף לכך שתי נטורל שליד ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון, עמיד UV ושאינו מצהיב ללא שינוי מרקם הבטון. כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ). הוראות ביצוע: ערבב עם מים, ושפוך את העיסה לאמבטיה מותאמת, החזק האביזר בקצוות וטבול בתוך עיסת החומר, בצע שליפה והנח על מתקן ייבוש. המתן 24 שעות לייבוש ומרח נטורל שילד גמר בשתי שכבות.