פייבר פליז בטון בטון - מה זה ולאן זה מתאים

מערכת גמר עליון מרהיבה לחיפויי מיקרוטופינג המאפשרת קבלת מראה סיבי פליז לחיפוי סופי בטון ארט דקו . מערכת עיטורים אומנותיים זאת מיושמת על תשתית מיקרוטפוינג אוברליי בטון בטון ובחירת גוון הבטון משפיעה על המראה הסופי. פייבר פליז אפשרי בגמר פליז מוזהב, פליז מוכסף, פליז מושחר או פליז מולבן, השילוב בין גוון הבטון והפייבר פליז מספק את התוצאה הוויזואלית הסופית. מערכת חיפויים בפייבר פליז עמידה במיוחד מייצרת מראה ומרקם ואפשרית ליישום על רצפות קירות, עמודים, חדרי רחצה, תקרות, דלפקים ועוד.

חומרים שצריך לחיפוי בטון פייבר פלייז

מיקרוטופינג אוברליי גוון ועיטור פייבר פליז

בטון פולימרי במראה ומגע, המיושם בעובי של החל מ 3 מ''מ במריחה על קירות או שפיכה על רצפות, מאפשר קבלת בטון מוחלק / חצי מוחלק בעובי דק כבסיס למערכת פייבר פליז. בטון פולימרי ב 31 גוונים לבחירה, פייבר פליז ב 4 גוונים לבחירה.

גמר והגנה למערכת פייבר פליז

סילר מגן נטורל שילד

סילר הגמר מגיע בוורסיות, נטורל מתאים לקירות, חצי מבריק ומבריק מתאים לגמר ברצפות. שכבת סילר מאפשרת ליישום להיות אטום לספיגה וקל לניקוי קל. על מנת לשמר את המראה והמגע טבעיים, אנו מקפידים כי כל סוגי הסילר אצלנו יהיו נספגים (לא כמו לכה שכבתית) סילר שלא משנה את המגע הבטון והפייבר פליז ואינו הופך לשכבה פלסטית.

כלי עבודה לגמר עליון פייבר פליז

מאלצים ומרססות לבטון פליז

מאלצים להחלקת בטון מלאה או חלקית ומרססת ייעודית להתזת פייבר פליז.

איך עושים גמר פייבר פליז על בטון?

הסבר טקסטואלי עם תמונות יכולת מינוף חומרים
Step 1

בקירות, הכן את הקיר לפי הנחיות בדף קיר בטון מוחלקים.

ברצפות, הכן את הרצפה  לפי  הנחיות  בדף בטון מוחלק לרצפה

כל התשתיות  חייבות להיות יציבות.

Step 2

מרח מיקרוטופינג אוברליי ובצע החלקה או חצי החלקה לפי הגמר הסופי הרצוי, הסבר ליישום בקירות כאן, הסבר ליישום ברצפות כאן.

במידה וצורך והדוגמה הרצויה ( כמו בתמונה )   בצע הדגשים באמצעות צבעי CF ( 34 גוונים בספיגה לבחירה )

Step 3

התז פייבר פליז באמצעות מתיז ייעודי, בצע גמר סופי תוך הבנה של שיטת ההתזה, לחץ האוויר, הדיזה שבשימוש, מאלצ’ וכלי נוספים לפי הצורך. מרכיבים אלו מאפשרים את רזולוציית גמר לעיטורים בפייבר פליז לקיר בטון.

Step 4

המתן לייבוש 24 שעות , ומרח שתי שכבות סילר נטורל מט/ חצי מבריק / מבריק לפי בחירה, לאחר השכבה הראשונה המתן לייבוש למגע ובצע שכבה שנייה ( 2-4 שעות ) יש ליישם את שתי השכבות באותו היום.

פייבר פליז מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

מערכת פייבר פליז ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון כגמר עליון על מיקרוטופינג אוברליי בטון בטון מוחלק. גוון פייבר פליז וגוון בטון לפי בחרית אדריכל /ית בנוסף לכך ושתי שכבות נטורל שילד ( ארה”ב ) סילר דקורטיבי מתוצרת בטון בטון נספג 25% מוצקים, גורם לאיבוד מגע הבטון. כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ) חיפוי קל משקל ושלא יעלה על 5 ק”ג לכל 1 מ”ר. הוראות ביצוע: מיקוטופינג אוברלי שכבה ראשונה “0” פיזור במאלצ’ ללא החלקה 2 מ”מ. מיקוטופינג אוברלי שכבה שנייה 3-5 מ”מ גוון לפי בחירה והחלקה לפי מרקם רצוי , פייבר פליז שכבה שלישית בתזה, שכבה רבית סילר דקורטיבי בשתי שכבות ללא שינוי מרקם הבטון.