ריהוט מבטון - איך עושים את זה.

בטון ברזל ועץ שילוב מנצח בחיבורי חומרים לריהוט, מערכת מיקרוטופינג אוברליי לרהיטים משמשת כגמר בטון לשולחנות, דלפקים, מזנונים ומדפים . . . החומר נעשה במריחה דקה של 4-6 מ"מ על תשתית בסיס כמו צמנט בורד, גבס חוץ ובתנאים מסויימים גם על גבס ירוק או עץ. ®מיקרוטופינג אוברליי בטון בטון הוא בטון פולימרי הניתן ליישום בצורה אופקית ואנכית כשכבה עליונה סופית זהו חומר חד רכיבי, בעל כושר הדבקות עצמי, ללא חומרים מקשרים והתוצאה המתקבלת, בטון טבעי במראה ובמגע. מערכת חומרים זאת מתאימה ליישום לריהוט פנימי וחיצוני.

חומרים לחיפוי בטון לרהיטים

מיקרוטופינג אוברליי גוון טבעי ופיגמנטים

בטון דק פולמרי אבקתי המיושם במריחה ישירה על תשתית יציבה לרהיטים, ערבוב עם מים מייצר מרקם משחתי שמאפשר מריחה וביצוע החלקה, בעת ייבוש חלקי של החומר. החומר הבעל יכולת הצמדות ישירה כמעט על כל תשתית וניתן לגוון את החומר לפי מניפת גוונים של בטון וגוונים נוספים שאינם אפורים אך התוצאה היא במרקם וטקסטורה של בטון.

חומרי הגנה לרהוט מבטון

איטום וסילר גמר

בטון הוא חומר סופג ולכן מומלץ ליישם שכבה הסופית שמונעת הכתמה ומאפשרת הגנה על של מערכת מיקרוטופינג ביישומים של ריהוט . אנו ממליצים על נטורל שילד או רוייל סיל מט / מבריק.

כלי עבודה ליצירת רהיטים מבטון

הכי חשוב מאלצ' מאלצ' מאלצ'

על מנת לייצר פינות יפות והחלקה סופית כלי עבודה מותאמים הם מפתח ביצירת הגמר, מאלצ' פינות ומאלצ' החלקה מפלדה כחולה משיגים תוצאות גמר מושלם לריהוט מבטון.

איך עושים את זה?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

קבע היטב את תשתית במידת הצורך השתמש בפינה “0” מתכת על מנת לקבוע קו ישר לחזק את הפינה, ככול שיש חיבורי לוחות השתמש ברשת פיבר בחפיפה.

Step 2

מרח מריחת הכנה ( שכבה דקה ) 2 מ”מ של מיקרוטופינג אוברליי. מריחה זאת ללא החלקה השאר קצת מחוספס ולהמתין לייבוש.

Step 3

מרח מיקרוטופינג אוברליי בעובי במריחה אחידה 3-5 מ”מ העזר במאלצ פינה לבניית הפינות, המתן 5-15 דקות לייבוש חלקי ובצע החלקה על החומר באמצעות התזת “ערפל” מים והחלקה במאלצ’. במידת הצורך יש להמתין שוב לייבוש חלקי ולחזור על פעולת ההחלקה שוב.

Step 4

המתן לייבוש 24-48 שעות ומרח שתי שכבות סילר מט/ חצי מבריק / מבריק לפי בחירה, הפרש בין שכבה לשכבה שעתיים.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

חיפוי אנכי / אופקי במיקרוטופינג אוברליי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון, מערכת בטון פולימרי חד רכיבי במריחה ישירה לחיפוי רהוט בגמר סופי בטון מוחלק. בנוסף לכך שתי סילר מט/ חצי מבריק / מבריק ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון, עמיד UV ושאינו מצהיב ללא שינוי מרקם הבטון. כל החומרים במערכת חיפויים זאת צריכים להיות מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ). הוראות ביצוע: שכבה ראשונה יסוד “0” פיזור במאלצ’ החלקה חלקית 2 מ”מ, שכבה שנייה 3-5 מ”מ, פיזור במאלצ’, החלקה במאלצ’ פלדה כחולה וכלי עבודה לפינות. שכבה שלישית סילר גמר ללא שינוי מגע הבטון בשתי שכבות.

סרטון הדרכה

איך לחפות ריהוט מבטון, בסרטון זה תהליך מלא של חיפוי מטבח חיצוני שנבנה מתשתית צמנט בורד וחופה 6 מ``מ לגמר בטון מוחלק באמצעות מיקרוטפוינג אוברליי. כאן תוכלו לראות איך להשתמש בחומר ובכלי העבודה ולהשליך מסרטון זה איך לייצר רהוט בגמר בטון.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

תמונות מפרוייקטים