ננו אפוקסי ציפוי מטבחים דלפקים וקירות - במה זה שונה?

מערכת ננו אפוקסי בטון בטון היא מערכת צפויים אומנותית ורב גונית לדלפקים מטבחים וקירות המאפשרת ליצור גמר מעוצב בהתאמה אישית מתוך בחירת חומרי גלם. מעצבים / מעצבות יחוו כאן את המילה עיצוב מבסיס החומר בבחירת גוון , שילוב גוונים, הדפס, צורה, מעברים ואופן ביצוע ( כאן לא בוחרים אריח ). זוהי מערכת ציפויים אינסופית מבחינה עיצובית המאפשרת ליצור קירות, מטבחים ודלפקים עטופים במראה "רגוע" או "צועק" ובכל המנעד בניהם, טכנולוגיית החומר העיצוב והביצוע הם חוויה מכוננת שמשאירה טביעת אצבע עם הרבה זמן של גאווה וסיפוק. ננו אפוקסי ציפוי דק 2-3 מ"מ, תוך 48 שעות אטום לחלוטין, אמין, עמיד מאד וקל לניקוי.

חומרים שצריך במערכת זאת

ננו אפוקסי גוון בסיס וגוונים להדגשים

ננו אפוקסי למשטח שיש ותוספי גוון ליצירת בדגשים במראה נוזלי, ומימי ( אפשרי משויש ) ובמגוון אפשרויות גוונים ועיצובים. אטום לחלוטין נעים למגע וקל לתחזוקה. מגיע מבריק או שכבת מט.

יסוד קושר ותוסף מט

פריימר ננו אפוקסי שעווה אקרילית וספרדר

פריימר משמש כחומר הקישור של ננו אפוקסי ספרדר הוא החומר שמאפשר הגברת אפקט מימיות, שכבת שעווה אקרלית סופית מאפשרת מראה סופי מט

כלי עבודה שצריך במערכת זאת

משננות פצירות משיכה

על מנת להניע את החומר במשטח יש להיעזר במשננת לפי עובי היישום הרצוי כמוכן יש להצטייד במברשת זולה לקנטים ופצירות יד להשלמות דוגמה.

איך עוטפים דלפק מכל הכיוונים בננו אפוקסי?

כמה תמונות והסבר איך זה קורה שלב אחרי שלב
Step 1

הכנה על תשתית חידוש שיש מטבח קיים, בצע ליטוש עדין (גרעין 60  )על המרצפות, פתח את הגלזורה של השיש ושאב היטב את האבק והעבר סמרטוט לח והמתן לייבוש.

 

הכנה לביצוע דלפקים או קירות שמתחברים בחלקים, בצע פריסה על הרצפה של האלמנטים לחיפוי לפי אופן הרכבתם הסופי.

אין ליישם על משטחים רטובים או לחים, הצלחת המערכת תלויה בעבודה על בסיס משטח יבש ללא לחות.

Step 2

ערבב פריימר ננו אפוקסי לפי הוראות ובצע שכבת צביעה על המשטח. ממומלץ להשתמש בפריימר מגוון עם הקשר לתוצאה הסופית הרצויה. המתן לייבוש 3-4 שעות עד מצב יבש למגע.

Step 3

ערבב ננו אפוקסי לפי הוראות והוסף את גוון בסיס  לתערובת. גוון הבסיס זה הגוון  שיותר דומיננטי בתוצאה הוויזואלית הסופית הרצויה. מלא את החומר במשטח ביציקה ופזר באמצעות מגב עם שינון לפי מידה רצויה.

Step 4

תוך כדי יציקת הבסיס, דאג לערבוב כמות מתאימה של גוון/י המשנה ליצירת הדגשים, חזור לחלקים בהם בוצע גוון הבסיס ופזר את גוון/ני המשנה באופן שמתחשב בכל החלקים ואופן חיבורם בתוצאה הסופית  ( נסה לדמיין את העמדת הרהיט או הקיר  ) צור הדגשים אומנותיים בכמות וצורה לפי הצורך והדמיון ונסה להעביר משיכות מאלמנט שמתחבר לאלמנט על מנת לייצר המשכיות ויזואלית בתוצאה הסופית. אפשר ליציקת ההדגשים להיפתח בתוך יציקת הבסיס  ( 2-3 דקות  ) להעצמת אפקט מימיות ויזואלית ( במידת הצורך ) התז ספרדר על נקודות ההדגש, יש להתיז כמות מועטה בלבד.

Step 5

במידת הצורך בגמר מט שאינו מבריק, יש להמתין ליבוש 24 שעות לבצע עם פד מיקרופייבר ווקס אקרילי מט.

מפרט טכני מקוצר למילוי מכרזים - העתק הדבק

מערכת ציפויים אומנותית עיצובית, ננו אפוקסי ( ארה”ב ) מתוצרת בטון בטון המיושמת בעובי 2-3 מ”מ לציפוי דלפקים / מטבחים / קירות, לציפויים פנימיים בגמר סופי אטום ובמרקם חלק. החומרים כולם מיצרן אחד ( חיבור מוכח בין חומרים ). גוון , שילוב גוונים, הדפס וצורה ומעבר בין חלקים לפי בחירת אדריכל/ית או מעצב /ת ממניפת ננו אפוקסי בטון בטון. הוראות ביצוע: שכבה ראשונה יסוד מקשר פריימר, מריחה ברולר עובי יישום 1 מ”מ, שכבה שנייה ננו אפוקסי גוון בסיס חלוקה ביציקה ופיזור במגב משונן, הוספת גוון הדגש לפי דוגמה התזת ספרדר לפי צורך,עובי יישום 1-3 מ”מ. למראה מט, שכבה שלישית שעווה אקרילית בפד.

סרטון הדרכה

סרטון שכולל את כל תהליך הביצוע לחידוש ננו אפוקסי על מטבח ישן. הסרט ממחיש הכנה, ערבוב, יציקה, יצירת הדגשים וגמר. הכל נעשה ללא פירוק ובשכבה דקה על המטבח הקיים ותוך 48 שעות.

למה לבחור בנו?

ההתבוננות שלנו היא כלפי חוץ וכלפי פנים. כלפי חוץ אנו עובדים בשלושה מישורים מעצבים, קבלים ולקוחות הקצה. המשימה שלנו קושרת את שלושת המישורים האלו יחד, לעורר השראה וחופש עיצובי למעצבים, להדריך קבלנים על מנת שיוכלו ליישם וכל הזמן לשפר את כישוריהם, וללקוחות הקצה לספק מספיק מידע על מנת שיוכלו, מתוך ידע, לקבל החלטות שמתאימות צרכים הספציפיים שלהם. כלפי פנים קיים הדחף שלנו לחדש להנגיש ולשתף חומרים, שיטות וטכנולוגיות ואלו לוקחים אותנו לכל מקום בעולם, פיזית ומנטאלית, תאורטי ומעשי ומאפשרים לנו לבנות מערכות חיפויים וציפויים בטוחות יותר וטובות יותר ולעבוד מולכם בשיטת ''Supply to Apply'' המחוייבת לא רק לאספקת חומרים וכלים אלה גם להנגשת שיטות, טכנולוגיה, ידע, השכלה והדרכה אלו יחד שמאפשרים למכלול של תכנון וביצוע לקרות.

שיטות וידע

שיטות, טכניקות ביצוע, לווי והדרכה. אחד אחד עם הרבה סבלנות אנחנו מסבירים ומנגישים לכם את הידע איך עושים את זה וכן גם את זה תפגשו אצלנו, מי שהיה כאן יודע.

תקנים ובנייה ירוקה

בנוסף לתקנים האמריקיים, מתאים לתקן ישראלי 1920 חלק א', חוזק כפיפה, לחיצה, שליפה... לשימוש חיצוני ופנימי, מתאים לתקן אש 755, קל משקל, ללא פרוק וללא פסולת, ירוק לסביבה ולמשתמש.

חומרים וכלים

חומרים מדוייקים ומערכות חומרים שלמות Made in USA, הכל מגיע מספק אחד חומר 'מדבר' עם חומר, עולם של חומרים לעיצוב בבטון וכלי עבודה יעודיים שתפגשו רק אצלנו.

השכלה ונסיון

12 שנים של נסיון מעשי והשכלה שרכשנו עוד הרבה לפני, 1700 פרוייקטים אלפי שעות יעוץ, וממשיכים להנות מכל רגע, למתוח את הגבולות, להגשים לכם רעיונות והכי חשוב לשתף איתכם את הכל תאוריה ופרקטיקה.

בוא נתחיל את הפרוייקט שלך . . .

    בוא נתחיל את הפרוייקט שלך בטון בטון

    תמונות מפרוייקטים