08-915-55-11

חסוך זמן - הקלק ויועץ ישוב אליך

בטון וטיט מעוצב


תערובת הבטון ומרקם הבטון מאפשרים כבר בזמן היציקה לעצב כמעט כל דבר. חוזק החומר ובשילוב המרקם וזמן היבוש מאפשרים חומר גלם מנצח לעיצוב. בעולם הטבעה בבטוו הינה חלק בלתי נפרד כמעט בכל פרוייקט, בריצוף מקום לרצף באריחי קרמיקה, מייצרים את דוגמאת האריח כבר בשלב היציקה באמצעות הטבעה, בחיפוי  בזמן מריחת הטיט ( טייח ) מייצרים את הדוגמאת אבני החיפוי באמצעות הטיט בעצמו  דבר המייתר את הצורך בחיפוי אבנים / אריחים /  קרמיקה. הבטון משמש לבנייה ועיצוב של אלמנטים מגוונים שקיימים בחיי היום יום שלנו בבנייה ופיתוח הנוף אך לא רק גם במוצרי עיצוב הבית פנים ווחוץ.  באמצעות הכלים והחומרים הנכונים הבטון הינו חומר מדהים לעיצוב בשלב היציקה , תוכלו לקרוא כאן הפירוט איך ליישם עיצוב בבטון ומוצרי בטון באפליקציות שונות בבנייה פיתוח נוף ומוצרים.

חיפוי פנים וחוץ

חיפוי פנים וחוץ

לקטלוג מוצרים לחץ כאן

חיפוי בבטון מתבצע בשלב החומר השחור, ז"א בזמן יציקת הבטון או ( כאשר מדובר בטייט ) בשלב מריחת הטייח באמצעות הטיט שהינו החומר שבאמצעותו בתבצעת עבודת הטייח על קיר בטון או בלוקים. גם כאן יש שתי אפשריות שונות לגמרי זו מזו, האחת בטון חשוף מעוצב בצבע לבטון שמעצים את מרקם הבטון האדריכלי ( כפי שנהוג לקרוא לו כאן ) השנייה בעת מריחת הטיט לביצוע הטייח, כאן מתבצעת העבודה באופן שונה ממריחת טיט רגילה, החור נמרח על הקיר וכאשר מגיע לשלב בצקיות, באמצעות תבניות לבטון מוטבעת בו הטקסורה או דוגמאות האבן / לבנים לפי הבחירה. יישום של  כפי שתואר כאן "מנצל" את מריחת הטיט  למטרות טייח גם בתור החומר שייבצע את הדגם הסופי לחיפוי ובכך מייתר את הצורך בהדבקת אבני חיפוי / אריחים / קרמיקה וכדומה על הטייח. הפיניש של העבודה כאן הוא צבע המותאם לבטון  להשגת מראה אותנטי מושלם של הקיר ובדוגמאות האבן / סלע / לבנים / אריחי בטון  ובמראה טבעי. הצבים מותאמים לשימוש חוץ ופנים עמידים UV .

צפה במאמרים..
ריצוף בטון - רצפת בטון

ריצוף בטון - רצפת בטון

לקטלוג מוצרים לחץ כאן

ריצוף בבטון מתבצע כבר בשלב יציקת הבטון ולאחר שהבטון בשלב הקשחה ראשוני. הדרכים המקובלות הינם ריצוף בטון בהטבעה וריצוף בטון בהחלקה,, שתי הדרכים שונות לגמרי זו מזו הן מבחינת התוצאה והן מבחינת אופן היישום יחד עם זאת הן אפשריות אמתיות מעוצבות ונכונות ליישום ריצוף חוץ ופנים. בעולם ריצוף בבטון הינו דבר מובן מאליו והצורך באריחים / קרמיקה / פורצלן , בכל רצפה ובכל מקום הינו מבחינתם הוצאה מיותרת ולא ברורה של זמן כסף ומשאבים. תכנון נכון של יציקת הבטון והכנת כל התשתיות מראש במקומות הנכונים ושימוש בחומרים עיצוב איכותיים, מאפשרים החלקה או הטבעה בבטון ומשיגות תוצאות ריצוף מעוצב מדהימות תוך חיסכון משמעותי בעליות הקרמיקה / פורצלן/ אריחים , דבקים להדבקה ועליות רצף וצוות לביצוע.

צפה במאמרים..
מוצרי בטון

מוצרי בטון

לקטלוג מוצרים לחץ כאן

תעשיית משטחי השיש מבטון, concrete countertop  כפי שנהוג לכנות אותם בארה"ב,  הפכה בשנים האחרונות לשוק משני משמעותי לעיצוב בבטון. באמצעות חומרים, כלים ויצרתיות בבטון ניתן ליישם ממש משטחי  בטון בעלי מראה שיש של ממש ועמידים וחזקים כבטון. למעשה בארה"ב יצור משטחי מטבח או אמבטיה מבטון זוהי התמחות של ממש, מקצוע. משטחי בטון דמוי שיש מתאימים גם לשימושים כמו סף חלונות , מדרגות מבטון, משטחי ברבקיו לגינה, אריחי בטון ועוד. להלן סקירה של מוצרי בטון נוספים שמיבוצעים באמצעות תערובת צמנט מחוזקת פי 2.5 מבטון שהינה תערובת האוברליי הידוע בארה"ב.

 

 

צפה במאמרים..
ריהוט מבטון

ריהוט מבטון

לקטלוג מוצרים לחץ כאן

הטרנד ריהוט הבטון העולמי אינו מדלג מעל ישראל, גם כאן יותר ויותר משתמשים בבטון כחומר לבניית לריהוט פנים כגון שולחנות כסאות שידות וריהוט גן כגון ספסלים פינות ברבקיו ושולחנות גינה. הטכנולוגייה, החומרים, הצבעים וכלי העבודה מאפשרים להשיג מראה בטוני מועצם, ז"א מראה בטון אך מה שעושה אותו מעוצב זה הפיניש בצבע יחודי לבטון חשוף שאינו פוגע במראה הבטוני אך מעצים את המראה העיצובי וזה בדיוק מה שמנגיש את הבטון לחומר ליצירת ריהוט מראה בטוני לחללי העיצוב פנים אך לא רק גם לחללי פיתוח נוף.

צפה במאמרים..
מיוחדים

מיוחדים

לקטלוג מוצרים לחץ כאן

כמעט כל אביזר פיתוח נוף או עיצוב פינים שמיוצר מאבן טבעית כלשהי, ניתן ליישום גם מבטון. היתרון הגדול בשימוש בבטון הוא  שזה ניתן ליישום עצמי  וחסכון משמעותי בעליות  והכל מבלי להתפשר על איכות העיצוב והמראה. החומרים והצבעים שאנחנו  מייבאים מארה"ב  כולם בטכנולוגיית ננו סימבלרים ומאפשרים בציוע צבעית בטון והשגת מראה טבעי של אבן טבעית, מרקם האבן ומראה  האותנטי באמצעות הצבע מתאים  לעבודות שימור מבנים, חיפוי עמודים, מסלעות ועד מגוון יישומים  לחיפוי וריצוף או פיסול לפני וחוץ. הצבעים והחומרים מתאימים לשימוש פנים וחוץ  ועמידים לקרני UV .

 

צפה במאמרים..
בטון מעוצב

בטון מעוצב

לקטלוג מוצרים לחץ כאן

בטון, כידוע, הינו חומר המשמש לבניית מבנים ואלמנטים קשיחים והוא בעל עמידות גבווה לכח, לחץ, תנאי סביבה ומזג האוויר. תערובת הבטון הקונבנציונלית מורכבת מצמנט ( מלט ) חצץ חול ומים, אך לא רק.  תערובות בטון לעיצוב בבטון מכילה דבקים וחומרי חיזוק ונוספים דבר המאפשר לתערובת כושר הידבקות חזק במיוחד ומייצר תערובת בטון חזקה פי 2 ויותר מהבטון המוכר. התוספים לבטון מאפשרים יכול עיצוב  בבטון גם בשכבות דקות  וללא צורך בברזל או רשתות  על מנת לקשור את החומר למצע  הקיים  שבשכבות דקות חייב להיות קשיח. בטון מעוצב, בשלל צורותיו מוחלק, מוטבע, מפוסל, אדריכלי, צבוע או צרוב  מאפשר להוציא מהחומר הבנייה הבסיסי  והידוע שלל עיצובים במראה טבעי המשתלבים במגוון של סגנונות עיצוב לפנים או חוץ לפיתוח חצר וגם לפיתוח נוף. באמצעות חומרים, כלים והדרכה נכונה אפשר לייצר מבטון המון אלמנטים שהשוק בארץ הורגל לכסות בחומרים כגון אריחים לדוגמא על רצפת בטון שהיתה יכולה בשלב היציקה להפוך למוחלקת ( עם או בלי חיתוכים ) או מוטבעת  בסוגי אריחים או טקסטורה. דוגמא נוספת הייא בקירות, עבודת הטייח ( שחור ) שלאחריו מתבצע שוב טייח כורכרי או צביעה הרי שבאמצעות תערובת צמנט וטיט מתאימה ניתן כבר בשלב הטייח לעצב את מראה  החומה או הקיר החיצוני או הפנימי,  בכל עיצוב  אריחים בריקים סליעים טקסטורה והכל באמצעות תבניות מתאימות לבטון. אנו מציעים כאן מגוון של פתרונות באמצעות טכנולוגיית חומרים מתקדמים והדרכה שיאפשרו לבונה או המשפץ לצאת מקוספציות הבנייה המסורתיות ולחשוב על עיצוב במונחים יצרתיים כמו בשאר העולם.

צפה במאמרים..
מטבחי החוץ שמבוצעים ע"י המיקרוטופינג אוברלי מיקס שלנו יכולים להעשות ביציקה מלאה או בציפוי דק על מצע קשיח קיים כלשהו. המיקרוטופינג של בטון בטון הינו חומר אמריקאי בעל כושר הצמדות וקשיחות יחודית המותאמת גם לביצוע ציפוי ביישומים מטבחי חוץ לקבלת בטון ומבלי צורך לצקת יציקה מלאה, דבר המאפשר לבצע…
ציפוי למשטח גרנוליט / כסוי משטח גרנוליט / חלופה לפירוק גרנוליט / מגרנוליט לבטון מעוצב / מגרנוליט לבטון מוטבע / מגרנוליט לבטון מוחלק / מיקרוטופינג על גרנוליט פירוק משטח גרנוליט ? למה ? עיצוב משטחים בחלל החיצוני הוא עניין של אופנה , בעבר היה נהוג לצפות משטחי בטון או משטחים…
ריצוף פנים בבטון קיים כבר עשרות שנים בארצות הברית ובארץ תופס תאוצה בשנים האחרונות יותר מבעבר. יותר ויותר בעלי נכסים מודעים ליתרונות של ריצוף המבנה בבטון במשרדים , בחנויות , אולמות תצוגה , מחסנים ובבתים . האפשרויות הקיימות ברצפות בטון הן אינסופיות כשמדובר בבטון מוטבע בשל ריבוי דוגמאות של טקסטורה…
ספי חלון ניתן לייצר מבטון כתחליף לשיש . באמצעות המוצרים שלנו ניתן ליישם את כל הדוגמאות הקיימות בשוק ובנוסף אליהם ניתן לייצר עוד אין סוף דוגמאות ושילובים , על גבי המקום הסופי או מחוצה לו עפ''י מידה. 

צור קשר

  • מען: ת.ד 8461 ראשל"צ  75183
  • איסוף עצמי: החרמון 40 באר יעקב 
  • טל' 08-915-55-11
  • קשר מהיר נייד מירב 0544-221599
  • פקס 153-544-654-067
  • קשר: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
  • אתר: www.betonbetone.co.il
  • כיתבו אלינו  

       

השאר מעודכן !

הרשם למבצעים חדשות הדרכות ומתנות